Середа
08.05.2024
17:59
Форма входу
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 2
Міні-чат
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Мій сайт

Від героїв


Назва: Окопне життя.

Категорія: Жанрове відео

Жанр: Історичний, Документальний

Рік: 2008

Теги: CoyoteWorld, документальний, історичний, навчальний, ефіри

Опис:

Проект присвячений повсякденному житті солдатів і офіцерів на фронті під час різних військових кампаній: Великої Вітчизняної, афганської та чеченської воєн, операцій у В'єтнамі та Анголі. Солдатський побут у всі часи протікає по-різному, але суть окопної життя завжди залишається незмінною. Її деталі добре відомі учасникам подій, але інші практично нічого не знаю про них.

Ведучий проекту Сергій Шнуров давно захоплений повсякденному історією воєн, щиро і співчутливо цікавиться проблемами солдатів.

Кожен випуск програми присвячений одному з аспектів реальності військових днів. Різноманіття сторін окопної життя розкривається на прикладах історичних подій, а розповідь будується на інтерв'ю, на живому діалозі, який веде з фронтовиками Сергій Шнуров. Важливе місце в документальному циклі займають архівні матеріали та реконструкції.

«Окопна життя» - документальний серіал, що складається з 12 серій. Кожна серія циклу розповідає про один з аспектів військової реальності.


Випущено: Телекомпанія НТВ

Переклад: оригінал


Чужа земля

Перша серія «Чужа земля» присвячена початку війни, мобілізації та адаптації солдата в діючій армії, з чим він стикається, прибуваючи до місця бойових дій, як освоюється в новому середовищі.

Військова медицина

Друга серія «Військова медицина» присвячена роботі наших лікарів у зонах локальних конфліктів.

Побут 

Третя серія «Побут» присвячена кухні, курива, бані і іншим "надмірностей". 

Бій 

Четверта серія «Бій» присвячена конкретно збройних сутичок. 

Життєзабезпечення військ 

П'ята серія «Життєзабезпечення військ» присвячена забезпеченню бійців. 

Дозвілля 

Шоста серія «Дозвілля» оповідає про дозвілля, про те, як проводять солдати вільний час, що випадає навіть під час війни. Про те, які розваги організовує їм командування і як вони розважаються самі. 

Ворог 

Сьома серія «Ворог» розкриє умови життя на чужій землі, то, як влаштовується життя військових, коли вони знаходяться на ворожій території, які відносини складаються з місцевим населенням. 

Жінки на війні 

Восьма серія «Жінки на війні». Серія присвячена жінкам, змушеним ділити з чоловіками тяготи окопної життя на війні, і, як наслідок, військово-польовим романам. 

Літопис війни 

Дев'ята серія «Літопис війни». У серії йдеться про бойове товаристві, про взаємовиручку і дружбу, про те, як вона виникає, наскільки міцна. Як загострюються людські відносини в екстремальних умовах. 

Боягузтво і героїзм 

Десята серія «Боягузтво і героїзм». Серія присвячена боягузтва і героїзму під час війни, страху і самовідданості. 

Статут і поза статуту 

Одинадцята серія «Статут і поза статуту». У серії досліджується тема статутних відносин, взаємодії солдатів і командирів, відповідальності командирів за життя підлеглих і, навпаки, неприязні солдатів до командування і зловживань офіцерів. 

Дорога додому 

Дванадцята серія «Дорога додому». У серії мова піде про світ, про повернення додому і адаптації до мирного жізні.r


Солдати НаселенняТехнікаМіста   Сылки 

Загиблі і зниклі безвісти в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.. 

 "ОБД Меморіал"

Допомога в роботі з узагальненим банком даних по загиблим і зниклим безвісти в роки Великої Вітчизняної війни на сайті "ОБД Меморіал" 1. Робота з базою даних можлива лише при встановленому на Вашому комп'ютері флеш-плеєрі Flash 9! Вам буде запропоновано встановити його, якщо він не встановлений.

______________________________________________________________________________________________________________

2. Зайдіть на сайт "ОБД Меморіал". З'явиться повідомлення: "Завантаження - одноразовий процес. Наступного разу при старті програми цей етап буде пропущено". У наступному вікні з'явиться поле пошуку, до якого Ви можете відразу ввести ПІБ і натиснути кнопку "Шукати". Вдаватися в подробиці написання правильного запиту я не буду, на цей рахунок є докладна інструкція на самому сайті "ОБД Меморіал", в розділі "Допомога".

Зверніть увагу, що імен може бути велика кількість, а на екран виводиться лише обмежена кількість. Щоб перейти до перегляду наступної сторінки, необхідно вказати відповідний номер у віконці, яке знаходиться трохи вище імен, посередині.

Навпроти кожного імені відображається певна інформація про людину: Рік народження, дата вибуття, місце народження / проживання. Якщо Ви знаєте один з цих параметрів, то можна побіжно переглянути весь список у пошуках знайомої інформації і, якщо не змогли що-небудь виявити, переходьте до ретельнішого вивчення всього списку з самого початку, виключаючи явно "не Ваш" регіон і вік. При кліці на обраному імені перед Вами відкриється стандартний набір відомостей про військовослужбовця (Прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, останнє місце служби, військове звання, військова посада, дата вибуття, місце вибуття, госпіталь, звідки перепохований, додаткова інформація).

Можливо, там теж не буде вичерпної інформації, тому ОБОВ'ЯЗКОВО відкривайте сам документ, на підставі якого зроблено запис! Відкрити його можна за посиланням, що знаходиться внизу вікна з даними. Уважно переглядайте документ, при необхідності збільшуючи його (флеш плеєр має відповідну кнопку для цього), в ньому часто зустрічаються дані про місце проживання військовослужбовця і про рідних (дружина, батько, мати), які залишилися в тилу!

______________________________________________________________________________________________________________
3. Если Вы нашли интересующего человека, то возникает естественное желание сохранить найденный документ. С текстом, я думаю, ни у кого проблем не возникнет, а как быть со сканированными документами? Есть очень простой способ скачать их на Ваш компьютер. На верхней панельке инструментов флеш-плеера имеется значок дискеты жмете на нее и ждете открытия изображения. Теперь осталось щелкнуть по изображению правой кнопкой мыши, выбрать "сохранить изображение..." и сохранить в любую папку на Вашем компьютере. Рекомендую сохранять найденные документы сразу, не откладывая на потом!
Дело в том, что недавно я столкнулся с довольно странным явлением... Некоторые документы, которые были мною обнаружены ранее, вдруг пропали из сети! Объяснить это могу только одним - удалением дублирующих сведений. На одного человека иногда находятся несколько документов и, чтобы не перегружать базу данных, производится "чистка". Но это мое мнение, которое может оказаться ошибочным. Как бы то ни было, но для родственников любой документ бесценен.
______________________________________________________________________________________________________________
4. Последний совет. Найденный Вами документ может оказаться одним из многих листов большого документа, поэтому рекомендую просмотреть самый первый - титульный лист. Там обычно указываются реквизиты воинских частей, имена командиров, стоят подписи и печати. Все эти данные так же могут Вам очень пригодиться! Как просмотреть титульный лист? При просмотре сканированного документа поднимите глаза чуть выше и увидите две ссылки: "Просмотреть донесение" и "Перейти к сводной форме". Щелкайте по "Просмотреть донесение" и, как в случае с перелистыванием страниц с именами, выберете лист №1.
______________________________________________________________________________________________________________ 

Сподіваюся, що мої поради Вам допоможуть і Ви обов'язково знайдете своїх рідних! Якщо Вам недостатньо отриманої інформації, то більш великий матеріал з даної теми можна знайти на сайті "Солдат.ру", в розділі "Форум". На цьому ж сайті можна визначити назву військової частини за ПКС (польова поштова служба) і навпаки.